Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події VI Київський безпековий форум для молоді.

VI Київський безпековий форум для молоді.

10–11 лютого 2018 року, пройшовши величезний конкурсний відбір, Голова Наукового товариства нашого Факультету, студентка V курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», Гондюл Олександра була запрошена для участі у VI Київському безпековому форумі для молоді.
Організатором заходу виступив Фонд «Відкрий Україну», метою якого є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії. Партнерами Форуму стали: Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН), Фонд імені Фрідріха Еберта.
Форум став справжньою платформою для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Цьогорічною темою для обговорення була обрана: «Демократія під загрозою: роль суспільства під час гібридної війни».
Серед запрошених спікерів були представлені: Корина Ребега, експерт Центру аналізу європейської політики (США), Беата Біалі, старший експерт з Центру підвищення кваліфікації стратегічних комунікацій НАТО (Латвія), Уве Умлауфф, директор Інституту інновацій та розвитку бізнесу Steinbeis-Transfer-Institut (Мюнхен, Німеччина), Людмила Найденова, заступник директора з наукових питань, керівник лабораторії психології масової комунікації та медіа-досліджень Інституту соціальної та політичної психології Національної академії наук України та інші.
Окрім спілкування з фахівцями, учасники отримали змогу попрацювати в одній з робочих груп, створити і представити ідею власного проекту. Олександра долучилась до групи «Інтернет як психологічна зброя», а також стала одним з ініціаторів проекту «Truth about Lie: ядерний аспект».
По завершенню всі учасники отримали сертифікати.