Спільні благодійні ініціативи з Посольством Угорщини

17 грудня до Дня святого Миколая та новорічно – різдвяних свят Студентська Рада Факультету долучилася до великої благодійної ініціативи, започаткованої для дітей з особливими потребами з зони АТО та дітей героїв АТО угорським меценатом і засновником БФ "Життя без страху" Золтаном Хорватом. Співорганізаторами заходу виступили: Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ernő Keskeny та представниця ГС "Промінь Україні" Аня Крисюк.
Впродовж двох годин в Історико - меморіальному музеї Михайла Грушевського для дітей було організовано яскраве і святкове дійство з казковими героями та художніми виступами, презентовано солодкі подарунки та передано в малозабезпечені сім`ї велику кількість продуктової допомоги від Посольства Угорщини. Наші студенти разом з іншими учасниками заходу обговорили проблеми дітей та їх сімей, можливості подальшої співпраці та допомоги.