Виїзне семінарське заняття з Цивільного права України у Верховному Суді

Студенти третього курсу Факультету права та міжнародних відносин відвідали виїзне семінарське заняття з Цивільного права України у Верховному Суді. Зокрема, в залі судових засідань, де проходить розгляд цивільних справ їм повідомили, що на сьогоднішній день суддів нового Верховного Суду чекають 30 000 цивільних справ. Цікавим фактом стало те, що студенти відвідали Суд у перехідний період, під час якого у його приміщенні працюють два голови (Верховного Суду України та нового Верховного Суду) та судді діючого та нового Суду, які офіційно приступлять до виконання своїх функцій через два дні - 15 грудня 2017 року, і якраз на цей день припадає ювілей. 15 грудня 1917 року  Центральна Рада ухвалила Закон "Про утворення Генерального Суду Української Народної Республіки" який став прототипом сучасного Верховного Суду.