Участь у Школі медичного права

8 грудня 2017 року в рамках діяльності Комітету медичного та фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України та Всеукраїнського тижня права відбулась Школа медичного права. Організаторами заходу став Комітет медичного та фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, Центр сімейно-правових досліджень, Центр медичного та репродуктивного права та Секція захисту прав учасників сімейних правовідносин у сфері охорони здоров’я Асоціації адвокатів України.
Факультет права та міжнародних відносин був гідно представлений Головою Студентської Ради - Івашкевич Ангеліною та членами Студентської Ради та Наукового Товариства Факультету - студентами спеціальності «Право», Малєкіною Ніною і Насировою Вадиславою.