Вітаємо з перемогою у загально університетському історичному квесті!

Щиро вітаємо команду Факультету права та міжнародних відносин у складі студентів І курсу спеціальності «Суспільні комунікації»: Романюк Тетяни, Андрусенко Михайла, Жмурко Таїсії, Главак Анни, Починок Вікторії з перемогою в загально університетському науковому історичному квесті «Київ – моя столиця» серед 10 команд всіх структурних підрозділів Університету, який проходив під керівництвом Наукового товариства студентів, аспірантів, магістрантів та молодих вчених.

Пишаємося, що ця перемога стала вже другою для нашого Факультету і сподіваймося, що це стане доброю щорічною традицією !

Дякуємо студенткам І курсу спеціальностей «Регіональні студії» Любарець Діані та «Право» Насировій Владиславі за участь в організації та проведенні цього чудового заходу !