Марафон «Подорож країнами світу»: Бразилія

19 жовтня 2017 року члени Наукового товариства Факультету в рамках постійно діючого Марафону «Подорож країнами світу» провели День Бразилії у форматі вікторини для студентів І курсу Факультету права та міжнародних відносин спеціальностей «Право», «Суспільні комунікації», «Регіональні студії» та Інституту журналістики спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
Першокурсники отримали можливість проаналізувати географічне положення, соціокультурні особливості та економіку Бразилії, також подискутувати на тему: «Проблеми та перспективи лідерства Бразилії в Латинській Америці». На творчих завданнях студенти дуже вдало показали свою креативність.
Переможцем марафону стала команда групи «Суспільні комунікації» – Зароба Катерина, Починок Вікторія, Главак Анна, Черевичний Богдан та Сацюк Владислав.
Дуже дякуємо всім учасникам за участь! В листопаді на вас чекає День Німеччини!