Зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України – Олександром Яремою.

11 квітня 2017 року представники студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин та Історико – філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка були запрошені на зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою та взяли участь в обговоренні актуальних питань молодіжної політики, зокрема: розвиток молодіжних центрів, створення нових можливостей для молоді, питання зайнятості та міжнародна молодіжна співпраця. Щодо останнього, то Олександр Ярема зазначив, що цьогоріч вже запустили дві платформи міжнародних студентських обмінів — “Україна –Польща” та “Україна — Литва”.

Під час зустрічі, яка проходила в офісі РПР  (Реанімаційний Пакет Реформ)  – найбільшої коаліції провідних громадських організацій та експертів України ( 79 неурядових організацій та 22 експертних груп, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні), відбулася презентація програми SWY (Ship for World Youth Program «Корабель молодих лідерів світу») – міжнародної програми уряду Японії, націленої на зміцнення міжнародного співробітництва між молодими лідерами Японії та інших країн світу, яка діє вже протягом 29 років. В 2017 році Україна мала честь вперше за історію програми делегувати своїх молодих лідерів. Програму представляли Ярослав Кучер – національний лідер Української делегації та Михайло Жернаков – експерт РПР, учасник #SWY29.