Візит волонтерів Всеукраїнського об’єднання «Патріот»

27 березня на запрошення Ради студентського самоврядування Факультету права та міжнародних відносин студенти Факультету права та міжнародних відносин й Історико-філософського факультету пройшли тренінг з надання першої невідкладної допомоги.

Тренінг проводила співголова Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, член Ради з питань національної єдності при Президенті України, координатор Всеукраїнського об’єднання «Патріот» Анна Майборода та волонтери ВО «Патріот» Ірина Іванова та Сергій Назаров.

Тренери надали студентам не лише теоретичну інформацію щодо надання першої невідкладної допомоги, а й на реальних життєвих прикладах пояснили як діяти в екстремальних ситуаціях, щоб зберегти людині життя. Особливо охоче учасники тренінгу долучилися до виконання вправ з штучного дихання та непрямого масажу серця. Студентів вразили розповіді про особливості надання медичної допомоги в зоні проведення АТО, під час проведення бойових дій.

По завершенню тренінга сторони обговорили можливі напрямки співпраці та запланували проведення спільних проектів.