Профорієнтаційна робота за участю студентів та викладачів кафедри публічного та приватного права

Під час проходження педагогічної практики в навчальних закладах міста студентами 4 курсу спеціальності «Правознавство» Факультету права та міжнародних відносин було проведено профорієнтаційну роботу.

Так, 23 листопада 2016 року, було проведено зустріч учнів 11 класу ліцею № 157 та студентів 4 курсу спеціальності «Правознавство» Рибальченко Оксаною, Туренко Ольгою та викладачем кафедри Гуц Н.Г.

​  29 листопада 2016 року на базі спеціалізованої школи №120 1-3 ступеню з вивченням дисциплін природничо-математичного циклу студентки Кушнір Каріна та Козуб Людмила розповіли учням 11 класу про Університет імені Бориса Грінченка і Факультет права та міжнародних відносин та роздали інформаційні матеріали щодо навчання в Університеті та Факультеті.