Участь студентської молоді в Школі малого бізнесу

В рамках співпраці з Координаційною радою молодих юристів м. Києва.

Напередодні Дня студента, 16 листопада 2016 року правники-грінченківці відвідали Школу малого бізнесу. Зі вступним словом студентську молодь привітав помічник Міністра юстиції України Гдичинський Віталій Богданович. Захід провели кандидати юридичних наук: заступник Голови Координаційної ради молодих юристів м. Києва при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві Сергієнко Наталія Артурівна, а також член Координаційної ради Нюхіна Поліна Олександрівна. Завдяки цьому заходу студенти I-V курсів одержали інформацію щодо організаційно-правових форм господарювання, а також щодо ключових моментів оподаткування бізнесу в Україні.

Старший викладач кафедри публічного та приватного права Байталюк Ольга Михайлівна, а також старший викладач цієї ж кафедри, кандидат юридичних наук Чернега  Віталій  Миколайович, які також були присутніми, наголосили на доцільності проведення таких заходів для студентської молоді та висловили слова вдячності організаторам.