Факультет права та міжнародних відносин щиро вітає своїх шановних колег

Факультет права та міжнародних відносин щиро вітає своїх шановних колег - доктора історичних наук, професора кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Цвєткова Олександра Глібовича; кандидата політичних наук, старшого викладача кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Лісовську Мирославу Миколаївну; кандидата філологічних наук, доцента кафедри іноземних мов Шкарбан Інну Володимирівну з отриманням почесних грамот та подяк Київського Університету імені Бориса Грінченка з нагоди Дня працівників освіти !
Вітаємо заступника декана з науково - методичної та навчальної роботи, доктора юридичних наук - Нашинець - Наумову Анфісу Юріївну з отриманням почесної грамоти Департамента освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з нагоди Дня працівників освіти !
Щиро поважаємо вас та пишаємося тим, що ви є частиною Факультету права та міжнародних відносин ! Ви найкращі ! Так тримати !!!