Презентація стрічки «Смачного» від Міністерства інформаційної політики

Член Студентської Ради при МІП, Голова Ради студентського самоврядування Факультету Дмитро Потапов 26 червняу складі делегації від України в Парижі (Франція) та 10 липня в Києві долучився до презентації короткометражної стрічки «Смачного», що стала  продовженням минулорічної стрічки «Дякую», у якій японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам в світі та є складовою Концепції популяризації України у світі.

Стрічка «Смачного» була створена на замовлення Міністерства інформаційної політики України компанією Best Friends Film та розповідає історію двох кухарів - українця Миколу і француза Патріка, - яким вдалося поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак.

Захід відвідали українські та французькі дипломати, представники української діаспори, діячі культури та мистецтва обох країн.