Участь у Благодійному балу Київського університету імені Бориса Грінченка

16 травня 2019 року представники адміністрації, викладачі, велика студентська спільнота, друзі та партнери Факультету права та міжнародних відносин, разом з грінченківською родиною, стали учасниками благодійного балу, що проходив в Колонній залі Київської міської державної адміністрації і організатором якого виступив Київський університет імені Бориса Грінченка.

Захід став не тільки чудовим та вишуканим мистецьким подарунком для всіх присутніх, але й ніс в собі шляхетну мету – зібрати кошти для допомоги студентам Університету, які потребують невідкладного лікування – Сергію Мокреєву (Інститут людини) та Ігорю Дибі (Інститут філології).

Ми щиро вдячні учасникам Благодійного балу та всім небайдужим за участь у добрій, спільній справі!