Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!

26 квітня 2019 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
За результатами підсумкової науково-практичної конференції диплом ІІ ступеня отримала Шахова Оксана Антонівна, студентка ІІІ курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин.
Вітаємо переможницю та її наукового керівника Слюсаренко Ірину Юріївну, доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидата історичних наук, доцента.
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!