Виробнича практика студентів зі спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”

З 11 лютого по 5 травня 2019 р. студенти  ІІІ та IV курсів першого освітнього (бакалаврського) рівня, спеціальності 055 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” Факультету права та міжнародних відносин, проходили виробничу практику, що є одним із найважливіших етапів навчального процесу.

Базами для проведення практики були визначені такі установи: Міністерство закордонних справ України, Міністерство інформаційної політики України, Головне   територіальне управління юстиції у м. Києві, Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Національний інститут стратегічних досліджень, ГО “Громадське телебачення”, Фонд “Майдан Закордонних Справ”,  Благодійний Фонд “СІД ФОРУМ Україна”.

Протягом виробничої практики студенти набули навичок виконавчої роботи в сучасних умовах, практичного досвіду роботи з базами даних, реєстрами, великими потоками інформації, аналізу тенденцій розвитку зовнішньополітичного співробітництва, інформаційної політики в Україні та на міжнародній арені.