Третя Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії»

15 березня 2019 року студентка ІІ курсу спеціальності «Суспільні комунікації» Анна Главак, на запршення однієї з найкращих випускниць нашого Факультету Гондюл Олександри, стала учасницею третьої конференції «Жінки в STEM: від мрії до дії», яка була організована CSR Ukraine, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», за ініціативою Дівчата STEM та ГС "STEM Коаліція" в рамках програми «Технологічний Пакт для розвитку жінок у технологічних компаніях» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. На конференції виступили 21 найуспішніші жінки України у сфері STEM(S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics ). Вони поділились своїми знаннями та досвідом у чотирьох напрямках: Strategy, Talent, Emotions, Motivation.