«Шевченківський березень» - 2019

В рамках святкування 205 – річниці з Дня народження Тараса Шевченка студенти та викладачі Факультету права та міжнародних відносин: взяли участь у загальноуніверситетському «Вільному мікрофоні», написанні рядків поетичних та прозових творів Т. Шевченка комп’ютерним шрифтом Kobzar KS, що повністю відтворює почерк великого Кобзаря, створили музичний антракт «Сучасний рок – Шевченко» (знайомство з піснями сучасних українських виконавців на слова Т.Шевченка: гуртів «Скрябин», «Тартак», Бандурбенд, KOBZAR), презентували поезії Кобзаря в англійському перекладі (в мережі Instagram), переглянули та обговорили англомовний документальний фільм «Taras Shevchenko: poet, artist, icon» та фільм з серії «Обличчя української історії. Тарас Шевченко», здійснили віртуальний екскурсійний тур світовими музеями Т.Г.Шевченка (англомовна версія).