Імітація судового розгляду кримінальної справи

10 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права студентами 2-го курсу спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин під керівництвом доцента кафедри публічного та приватного права, к.ю.н. Бойчука Дмитра Валерійовича було організовано та проведено імітацію судового розгляду кримінальної справи.
На судовому засіданні були присутні студенти I курсу спеціальності «Право», студенти І курсу спеціальності «Міжнародне право». Для першокурсників студенти-учасники сформулювали чітке уявлення про розгляд справи в суді. Також всі присутні – майбутні правники мали змогу ознайомитись із практичною реалізацією положень кримінального права.
Побачене і почуте на імітованому судовому засіданні стало для студентів найкращим матеріалом для закріплення попередньо отриманих теоретичних знань.
Захід було проведено на високому рівні в чому є велика заслуга Бойчука Дмитра Валерійовича.
По завершенню судового засідання, всі його учасники взяли участь у фотосесії.