Участь у наймасовішому освітньому проекті України по вивченню англійської мови “Lingva.Skills в рамках освітнього соціального проекту "Київ заговорить англійською"

5 грудня студенти 1- 2 курсів Факультету права та міжнародних відносин за сприяння кафедри англійської мови ФПМВ (модератори заходу: завідувач кафедри англійської мови Ольшанський Д.В., викладач кафедри Кушевська Н.М.) отримали можливість стати учасниками наймасовішого освітнього проекту України по вивченню англійської мови “Lingva.Skills”, який реалізується Асоціація інноваційної та цифрової освіти в рамках Освітнього соціального проекту "Київ заговорить англійською".
В рамках Speaking Club (розмовного клубу) представники Соціального проекту з вивчення іноземних мов та нейтів-спікери (Воронкіна Оксана Олександрівна, Харченко Артем Юрійович, Принцесс Ланс (Princess Lans) ознайомили присутніх з новим форматом вдосконалення мовних навичок у володінні та вивченні англійської мови шляхом спілкування з носієм мови, який значно підвищує ефективність вивчення особливостей побудови речень, вимови звуків і зміни інтонацій.