Студенти відвідали Інформаційне агенство «Уніан»

30 листопада 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Міжнародна інформація» разом зі старшим викладачем кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Лісовською Мирославою Миколаївною відвідали Інформаційне агенство «Уніан», де відбулася прес-конференція та презентація видання «Приборкати Гідру: Як протистояти інформаційній агресії Кремля?» (Публікація видання була підготовлена ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»).
Спікери заходу: Роман Шутов (Фонд підтримки креативного контенту), Ігор Соловей (LB.ua), Катерина Крук (StopFake/Kremlin Watch), Володимир Єрмоленко, Віталій Мороз, Павло Бєлоусов (ГО «Інтерньюз-Україна») висловили свою точку зору щодо використання РФ інформації як інструменту війни, усвідомлення загроз інформаційної війни, необхідності розвитку медіаграмотності населення та презентували власне бачення того, як протидіяти кремлівській пропаганді.
Студенти мали змогу поставити питання експертам та особисто поспілкуватися після заходу, а також, безкоштовно отримали екземпляр видання.