Міжнародний день демократії-2018

Демократія відносяться до основних і універсальних суспільних загальнолюдських цінностей. Вона є фундаментом для побудови принципів всіх провідних держав, співтовариств, союзів і федерацій.
Механізми демократії засновані на вільному волевиявленні народу, неухильному дотриманні прав і свобод людини, а також тісно пов’язані із забезпеченням правопорядку, стабільності та цілісності її інститутів і її моделі.
З метою формування у студентів європейських цінностей і поширення ідей демократії, 13 вересня в Київському університеті імені Бориса Грінченка серед студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» відбувся конкурс фотоплакатів «Міжнародний день демократії». Старший викладач кафедри англійської мови факультету права та міжнародних відносин Кушевська Наталя Миколаївна провела  для студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» інформаційне практичне заняття на тему «International Day of Democracy».