Активна участь студентів спеціальності «Право» у місцевому творчому конкурсі студентських есе

З 1 по 24 травня у Місцевому творчому конкурсі студентських есе на тему «Безоплатна професійна правнича допомога – ефективний механізм захисту прав людей в Україні» проведений Четвертим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  взяли участь студенти ФПМВ спеціальності «Право» (науковий керівник ст. викладач кафедри публічного та приватного права Обловацька Н.О.).

Під час нагородження Наталія Марчук (начальник управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги)  зазначила наскільки важливо бути обізнаним у своїх правах і обов’язках. Михайло Харін (заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві)  розповів учасникам про загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я маю право!", який покликаний інформувати українців про їхні права і навчити громадян ці права захищати.

За активну участь у конкурсі - Івашкевич Ангеліна (ІІ курс) та Кушнір Каріна (V курс) - нагороджені  Сертифікатами.

Вітаємо та бажаємо їм подальших звершень і перемог!