Грінченківська декада – 2017

З 1 по 8 грудня в Київському Університеті імені Бориса Грінченка проходила традиційна Грінченківська декада. Факультет права та міжнародних відносин, разом з іншими членами великої Грінченківської родини долучилися до масштабного святкування, ставши частиною загально університетських проектів та запроваджуючи в життя свої ідеї, присвячені видатній особистості, чиє ім’я з гордістю носить наш Університет – Борису Дмитровичу Грінченку, а саме: заходах в рамках відкриття декади (Студентський Парламент Університету), урочистостях з нагоди святкування 154-ї річниці від дня народження нашого ідейного лідера Бориса Грінченка, серії майстер-класів і воркшопів до Дня Університету, виставці творчих робіт співробітників та студентів Університету, покладанні квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу, п’ятому ювілейному конкурсі «Словник Бориса Грінченка та сучасність», ІV загальноуніверситетському турнірі з шахів «Королівський карась».

Організували та провели Тематичну дискусію «Європейська література в перекладах Бориса Грінченка» (кафедра міжнародних відносин та міжнародного права), круглий стіл «Патріотизм очима Бориса Грінченка» (кафедра англійської мови), Традиційну гендерну інтелектуальну гру - батл «Grinchenko family: Girls vs. Boys», випуск буклету постійно діючої рубрики «Цікаво знати!», присвяченого життю та творчості Бориса Грінченка, перегляд документального фільму студентами Факультету (авторство «АстудіЯ» «інший…инший Грінченко», традиційний фото - марафон «Бірюзовий рулить !!!», подарували збірки творів Б.Д.Грінченка батькам – учасникам АТО студентів нашого Факультету до Дня Збройних сил України (Студентська Рада та Студентське наукове Товариство Факультету) та долучилися до волонтерської акції Університету щодо підтримки бійців АТО, тощо…