Відвідання Музею народної архітектури та побуту в Пирогові.

17 вересня 2017 року студенти та викладачі Факультету права та міжнародних відносин та Історико – філософського факультету відвідали Музей народної архітектури та побуту в Пирогові  і протягом одного дня побували на Полтавщині і Наддніпрянщині, на Поліссі, Поділлі і в Карпатах. Долучаючись руками і серцем до того сакрального простору, який складався упродовж віків поколіннями предків, наші наймолодші вихованці, разом з тим,  за допомогою своїх т’ютерів – студентів координаторів старших курсів та кураторів спробували стати однією командою у якій панує повага та підтримка, де кожен, залишаючись особистістю, є найважливішою складовою свого Факультету та свого Університету.
Ми будемо і надалі, по – новому, відкривати разом із нашими студентами різні куточки Києва та України тим самим  запалюючи в наших серцях інтерес до життя в найкращих його проявах.