Урочиста посвята в студенти – першокурсники 2017

31 серпня 2017 року відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників Факультету права та міжнародних відносин у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вступників привітала Вчена Рада Університету. З цінними і важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулися ректор університету В. О. Огнев’юк, декан Факультету І.А.Грицяк, почесні гості заходу.

Ректор поспілкувався з представниками першого курсу, провів імпровізований іспит і вручив їм символічний «Студентський квиток». Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь професорсько-викладацький склад і студенти Інституту мистецтв.

Щиро бажаємо нашим дорогим першокурсникам великих успіхів в навчанні. Впевнені, що вони обов’язково знайдуть себе в нашій великій Грінченківській родині !