ІІ Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин»

29 травня 2020 року на Факультеті права та міжнародних відносин відбулася ІІ Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин», яка була організована кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права для студентів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» .

Платформа Google Meet дозволила організувати та провести секційні наступні засідання у форматі онлайн-конференції:
- актуальні проблеми міжнародних відносин у Північній Америці;
- актуальні проблеми міжнародних відносин в Азії та Латинській Америці;
- актуальні проблеми міжнародних відносин у Європі;
-проблеми теорії інформаційного суспільства та інформаційна політика міжнародних організацій;
-Україна та її участь у міжнародних процесах.
Студенти-міжнародники отримали можливість апробувати власні бакалаврські та магістерські дослідження, а також поділитися здобутками напрацьованими під час написання курсових робіт.
Дякуємо усім спікерам та модераторам онлайн-форуму за активну участь та бажаємо творчої наснаги й нових наукових ідей!