Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Про Факультет Події Генеральна Асамблея Пан’європейського Союзу (Європарламент у м. Страсбург)

Генеральна Асамблея Пан’європейського Союзу (Європарламент у м. Страсбург)

Президент Пан'європейського Союзу України, завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права ЖАЛОБА ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ та Голова Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин, студентка 4 курсу спеціальності "Країнознавство" ШАХОВА ОКСАНА були делеговані на Генеральну Асамблею Пан'європейського Союзу, яка відбулася в Європарламенті у м. Страсбург.

Представники від України вперше були залучені до процесу голосування за Президента та президію Пан'європейського Союзу.

Пишаємося нашими викладачами та студентами, бажаємо їм ще більше успіхів та перемог на міжнародній арені!!!