Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Про Факультет Події Збори трудового колективу Факультету

Збори трудового колективу Факультету

21 січня 2020 року відбулися Збори трудового колективу Факультету права та міжнародних відносин, на яких декан - кандидат юридичних наук, доктор наук з державного управління, професор Грицяк Ігор Андрійович представив колективу  звіт роботи Факультету за 2019 р.

В обговоренні звіту взяв участь Проректор Університету з науково-методичної та навчальної роботи Жильцов Олексій Борисович, представники науково – педагогічного колективу та студенти Факультету.

За результатами  таємного голосування було встановлено, що участь у голосування взяли 48 учасників загальних зборів. У скриньці для бюлетенів було виявлено 48 бюлетенів, з них:задовільно оцінили звіт щодо діяльності Факультету та декана  у  2019 році  - 47 осіб, незадовільну оцінку висловила - 1 особа, недійсних бюлетенів – не виявлено.