Участь у «Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

2 – 4 липня студенти Факультету права та міжнародних відносин долучилися до «Саміту проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», що проходив у м. Ірпінь.
Його організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, громадська організація «Українська академія лідерства» за сприяння Київської обласної державної адміністрації, Ірпінської міської ради.
Саміт зібрав близько тисячі юнаків і дівчат 16-18 років з усієї України, які отримали унікальну можливість вдосконалити свої лідерські якості та разом з урядовцями та відомими громадськими діячами обговорити найбільш актуальні для України питання – продовження реформ, результати української політики на внутрішньому рівні та міжнародній арені.