Зустріч "Дипломатія та Франкофонія"

21 березня 2019 року в рамках Тижня франкофонії студенти І, ІІ та ІІІ курсів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», за сприяння Кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, вперше стали учасниками зустрічі "Дипломатія та Франкофонія", яка відбулася в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Шевченка та отримали надзвичайне задоволення від 2-годинного спілкування з представниками 5 франкомовних амбасад, зокрема з 2 особами
Посольства Франції в Україні паном Крістофом Ле Ріголером, Посольства Канади в Україні паном Русланом Кац, Посольством Швейцарії в Україні паном Сімоно Піду, Посольством Греції в Україні паном Александросом Будурісом та Посольством Королівства Бельгії в Україні паном Мішелем Версайем.
Студенти отримали унікальну можливість розпитали про кар'єру дипломата, про умови та особливості роботи в дипломатичних установах, спробували разом змоделювати варіанти вирішення складних дипломатичних ситуацій, спираючись на поради досвідчених фахівців. Приємним бонусом до зустрічі стало частування міцною кавою та смаколиками.
Особливу подяку висловлюємо старшому викладачу кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Василенко Мирославі Іванівні.