Участь у правовій дискусії у форматі Lighting Talk на тему: «Правильний вибір !» в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право !»

21 березня в рамках реалізації всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право !» студенти Факультету спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» стали учасниками правової
дискусії у форматі Lighting Talk на тему: «Правильний вибір!», яка відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».
Організатором заходу виступило : Головне територіальне управління юстиції у місті Києві. Учасниками заходу стали: представники столичної юстиції, представники ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», представники ВГО «Комітет виборців України», представники ЦВК, координатор проектів ОБСЄ в Україні, громадсько-політичні діячі, студенти вищих навчальних закладів м. Києва, представники громадських організацій.
Мета: обговорити основні тенденції виборчої кампанії в Україні, визначити рівень правової обізнаності громадян щодо їх виборчого права.

Темами для обговорення стали:

- Як реалізувати виборче право в Україні?
- Як змінити місце голосування?
- Основні механізми запобігання та виявлення порушення під час
голосування.
- Захист персональних даних під час виборчої кампанії в Україні.
- Актуальні питання виборчого процесу України, діяльність з просвіти і
активізації громадянина.
- Громадський моніторинг і контроль реалізації виборчої політики
України.
- Передвиборча агітація та ЗМІ, як механізм впливу на громадян та їх
вибір. Актуальність проблеми в Україні.