Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра іноземних мов Події International Day of Peace

International Day of Peace

21 вересня весь світ відзначає День Миру (International Day of Peace), як день глобального припинення вогню та відмови від насильства. Щороку в багатьох країнах світу проходить Хода Миру, учасники якої висловлюють безумовну підтримку Організації Об’єднаних Націй у її роботі, спрямованій на мир у всьому світі.
З нагоди міжнародного дня Миру 20 вересня  у Київському університеті імені Бориса Грінченка серед студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» відбувся конкурс фотоплакатів «Міжнародний день миру».
Старший викладач кафедри англійської мови факультету права та міжнародних відносин Кушевська Наталя Миколаївна провела  для студентів 1 курсу «Суспільна комунікація» інформаційне практичне заняття на тему «International Day of Peace».