Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра іноземних мов Події Круглий стіл «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни»

Круглий стіл «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни»

16.05.2018  на фінальному засіданні наукового гуртка "Основи наукових досліджень" був проведений круглий стіл  «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни».

Організатор: керівник гуртка Громова Н.М., доцент кафедри англійської мови.

Формат заходу: Science Slam.

Студенти представили результати власних наукових досліджень у формі презентацій англійською мовою з подальшим обговоренням проблемних питань.

Актуальна тематика досліджень викликала жваві дискусії щодо розвитку та перспективності порушених питань.

Учасники круглого столу виступили з такими темами:

1. Соколовська Маргарита -  Peculiarities of Adapting Advertising to Countries of the Arab World Culture.

2. Ляшенко Ольга -  Digital Swamp.

3. Міхель Анна -  Ukrainian Politics. Forever Old?

4. Музика Вікторія -  Labour Migration.

5. Лещенко Людмила -  Child Abuse.

6. Чиж Дар'я, Чижевська Ольга, Тимошенко Ілона -  The Like Switch: An Ex-FBI Agent's Guide to Influencing, Attracting, and Winning People Over.

7. Чубич Вікторія -  Art&Drugs.

9. Юрчак Поліна -  Psychology of Reality.

10. Ткачук Юлія -  Why Do YouTube Ads Feed Bloggers and Satisfy the Audience?

11. Синькевич Анастасія -  Advertising Festivals. Comparative Analysis of Advert Festivals.

Студенти продемонстрували якісно новий погляд на проблеми людства та готовність до активної участі у житті українського суспільства.