Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Події День української писемності та мови - 2017

День української писемності та мови - 2017

9 листопада 2017 року з нагоди свята "Дня української писемності та мови" було проведено конкурс перекладів серед студентів Факультету права та міжнародних відносин.
Конкурс передбачав участь у двох номінаціях:
1. Найкраща  перекладацька група;
2. Найкраща перекладацька робота.
До участі в конкурсі було відібрано чотири команди кількістю по п'ять студентів: дві команди третього курсу, одна команда четвертого курсу та команда студентів магістратури.
Ведучими заходу були: доцент кафедри англійської мови, канд. філос. наук Павлова Г.В., викладач кафедри англійської мови Кушевська Н. М., викладач кафедри англійської мови Коромисел М. В.
Переможцями конкурсу стали:
- в номінації "Найкраща перекладацька робота" – студентка групи КРб1-15-4.0д Пигуль Анна та студентка групи КРб-1-15-4.0д Черкасова Марина.
- в номінації "Найкраща перекладацька група" – група Міб-1-15-4.0д.