Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Події Зустріч з директором фундації та освітнього закладу Індії «Grow More» Х. Б. Пателом (H.B. Patel)

03 квітня 2017 року кафедрою англійської мови (відповідальна доцент Солдатова Л.П.) було організовано і проведено зустріч студентів 1-го курсу спеціальності «Історія» Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка з директором фундації та освітнього закладу Індії «Grow More» Х. Б. Пателом (H.B. Patel).

Під час зустрічі студенти змогли отримати інформацію англійською мовою про особливості та структуру освітньої системи Індії та відомості про навчальний заклад, який представляє індійський гість. Водночас, з допомогою електронних презентацій студенти змогли розповісти про свій навчальний заклад та спеціальність, своє студентське життя.