Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Події Ознайомча зустріч-тренінг «Я та емоції» з розвитку емоційного інтелекту

Ознайомча зустріч-тренінг «Я та емоції» з розвитку емоційного інтелекту

28 лютого 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка на факультеті права та міжнародних відносин відбулася ознайомча зустріч-тренінг «Я та емоції» з розвитку емоційного інтелекту.

На ознайомчій зустрічі-тренінгу практик невербального коучингу Ірина Крикун та студенти 2 курсу "Міжнародної інформації" та 1 курсу "Країнознавство" та "Правознавство" говорили про наступне:

• Як емоції впливають на поведінку та реакції людини.
  • Як це відображає людське тіло і як це працює у буденному житті.
  • Як можна, приймаючи ту чи іншу позу, зрозуміти в який емоційний стан ми попадаємо.
  • У яких позах продуктивніше говорити, а в яких слухати.
  • Як політичні діячі, використовуючи певні рухи тіла, маніпулюють свідомістю людей.

Викладачем кафедри англійської мови Кушевською Н.М. були представлені англомовні матеріали, термінологічна база англійською мовою та завдання для самостійної роботи студентів з цієї тематики.