Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Події Перше заняття наукового гуртка  "Основи наукових досліджень"

Перше заняття наукового гуртка  "Основи наукових досліджень"

30 грудня 2016 року відбулось перше заняття наукового гуртка  "Основи наукових досліджень" англійською мовою для студентів Факультету права та міжнародних відносин. Заняття проводив науковий керівник гуртка, доцент кафедри англійської мови, к.психол.н. Громова Н.М.

Тема заняття: Public Speaking. English for Conferences.

Студенти ознайомились зі структурою виступу з промовою на конференціях тапрезентації. Обговорили основні правила підготовки до виступу та поради щодо спілкування з аудиторією, подивились та проаналізували відео декількох виступів перед аудиторією, а також визначили переваги та недоліки різних способів викладу матеріалу під час презентації.