Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Наукові дослідження

Наукові дослідження

 

Темою наукової роботи кафедри є “Наукові та методичні основи формування англомовних комунікативних умінь у професійній сфері як необхідної компетентності майбутнього фахівця”.


Таким чином, визначена тема наукової роботи кафедри спрямовує наукові пошуки її членів в напрямах, що безпосередньо стосуються профілю її діяльності, а саме, методика навчання англійської мови у вищих навчальних закладах, теорія і методика професійної освіти, англійська філологія, переклад.


Наукова тема кафедри знаходить відображення не лише в індивідуальних публікаціях членів кафедрального колективу, але й в спеціально організованих спільних заходах та виданнях.

Кафедра англійської мови щорічно організовує і проводить науково-методичний семінар «Формування середовища навчання англійської мови у вищих навчальних закладах» з подальшою публікацією відповідних матеріалів. У науковому заходів, окрім членів кафедри, беруть участь представники НПУ імені М.П. Драгоманова, Інституту кримінально-виконавчої служби Національної академії внутрішніх справ, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», магістранти нашого університету та інші.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра англійської мови Наукові дослідження