Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Виробнича практика студентів

Виробнича практика студентів

З 16 жовтня по 16 листопада 2018 р. студенти VI курсу спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" проходили виробничу практику, що є одним із завершальних етапів навчального процесу.

Цього разу базами практик для студентів стали такі установи: Міністерство закордонних справ, Київська міська державна адміністрація,Національний інститут стратегічних досліджень,Міжнародний центр перспективних досліджень,Майдан Закордонних Справ, де вони опановували сучасні методи, форми організації та навички праці в галузі міжнародних відносин та суспільних комунікацій.