Всесвітній День Вишиванки

Відзначення Всесвітнього Дня Вишиванки вже стало гарною традицією нашого Університету. Це свято передусім асоціюється з позитивними емоціями. Дуже приємно, що це свято визнається як міжнародне, що свідчить про бажання світової спільноти зберігати традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Університет майорів різними вишиванками, ніби парк "Кіото" квітучою сакурою. Студенти-першокурсники спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», які навчаються за освітньою програмою "Регіональні студії" разом із викладачем, кандидатом історичних наук, доцентом Мельник Ганною Мирославівною підтримали загальноуніверситетську ініціативу та одяглися в національний український одяг. Проводити практичні заняття з конфліктології та теорії переговорів було надзвичайно приємно, адже навколо було стільки української справжньої краси.

Діана Любарець