Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Студенти-міжнародники змоделювали засідання Генеральної Асамблеї ООН

Студенти-міжнародники змоделювали засідання Генеральної Асамблеї ООН

На практичному занятті з конфліктології та теорії переговорів студенти групи регіональні студії змоделювали засідання Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку. Засідання було скликано як відповідь на запит України на надання допомоги у вигляді миротворчої місії задля забезпечення миру на сході України. На засіданні були присутні представники США, України, Франції, Великої Британії, Російської Федерації, Китайської Народної Республіки. У результаті країни голосували чи потрібна Україні допомога саме таким шляхом і вирішили надати лише  спорядження для військовослужбовців, яке буде надане урядом США та КНР. За допомогою практичного заняття у вигляді тренінгу студенти змогли відчути себе справжніми делегатами, які несуть відповідальність за вирішення міжнародних питань.

Гаман Дар’я