«Переговори між США та СРСР під час Карибської кризи»: спроба відтворення

04 квітня 2018 р. за ініціативи к.і.н., доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганни Мирославівни було проведено практичне заняття з дисципліни «Конфліктологія та теорія переговорів» у формі переговорів. Студенти, які навчаються за освітньою програмою «Регіональні студії» успішно представили переговорний процес, обравши принциповий підхід ведення переговорів. Присутні під час заняття заступник декана з навчально-методичної роботи доцент Нашинець-Наумова А.Ю, професор Жалоба І.В., доцент Брайчевська О.А, ст. викл. Пістракевич О.В. відзначили високий рівень підготовки студентів.
Студентка Любарець Діана зазначила: «Всім сподобалась ідея та всі старалися проявити себе і добре виступити. Для нас це абсолютно нова форма проведення занять, яка нам подобається. Беззаперечною родзинкою таких занять є те, що ми на практиці застосовуємо свої знання і повільно, але впевнено готуємо себе до майбутньої роботи у сфері політики, аналітики, дипломатії та міжнародних відносин. Складні завдання та теми практичних мотивують нас більше розвиватися, щоб бути компетентними. Тема переговорів між США та СРСР часів "холодної війни" без сумніву непроста, але складнощі добре загартовують. На цьому практичному занятті ми не лише знову оновили наші знання про той період, а постаралися максимально точно відтворити переговори між двома державами, які знаходилися у конфронтації відносин. Крім того, ми попрактикували знання англійської та російської мов, які є одними з офіційних мов ООН».