Відвідини виставки Ольги Ворони-Адаменко «Палаци.Віддзеркалення» в рамках практичного заняття

20 грудня 2017 року студенти 3 курсу спеціальності «Країнознавство» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною в рамках практичного заняття з навчальної дисципліни «Культура народів Північної Америки та Західної Європи» відвідали виставку Ольги Ворони-Адаменко «Палаци.Віддзеркалення» у галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ», де мали змогу поспілкуватися із художницею, яка працює в цікавій техніці – розпису віражними фарбами по дзеркалах. Студенти під час заняття отримали можливість побачити віддзеркалення вражень автора, пов’язаних із мандрівками палацами Європи та України.

Дякуємо пані Ользі та галереї «Триптих АРТ» за нові враження!