Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Доценти кафедри відвідали конференцію "Civil Society in Ukraine: Building on the Euromaidan Legacy and Dealing with Сonflict"

21 листопада 2017 року - в День Гідності та Свободи - доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Г.М. Мельник та І.Ю. Слюсаренко відвідали конференцію "Civil Society in Ukraine: Building on the Euromaidan Legacy and Dealing with Сonflict", організовану членами академічної асоціації сучасних європейських студій UACES, яка відбулася в приміщенні Музею Національного університету «Києво-Могилянська Академія».