Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Фестиваль освітнього лідерства "Clever"

Фестиваль освітнього лідерства "Clever"

23 вересня 2017 р. кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна брала участь у І Фестивалі освітнього лідерства "Clever". У межах фестивалю було проведено панельну дискусію «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів. Учасникам фестивалю було запропоновано три лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:
1) Освітнє лідерство: починаємо з себе. (тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо);
2) Ефективна команда: міфи і можливості. (тематика майстер-класів зорієнтована на питаннях можливостей, інструментів побудови та роботи в команді як з колегами, так і зі студентами);
3) Студенти ХХІ століття: лайфхаки взаємодії. (тематика майстер-класів спрямована на обмін досвідом щодо інноваційних методів викладання та розвиток комунікативних навичок викладачів, що сприятимуть їхній ефективній взаємодії зі студентами); простір можливостей: презентація грантових програм, послуг по підвищенню кваліфікації для викладачів.
  Особливий інтерес викликали майстер-класи: Євгенії Кисляк «Як особистість викладача впливає на інтерес до предмету і подальший вибір професії», Наталії Зайцевої «Механізми мотивації або «Де ж у них знаходиться кнопка?», Анжели Гришиної «Управління емоціями: як управляти своїми емоціями, щоб жити легко та із задоволенням».