Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Лекція к.і.н., доцента Горобця І.В.

Лекція к.і.н., доцента Горобця І.В.

Доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Ганна Мирославівна та Слюсаренко Ірина Юріївна 29 листопада 2016 року отримали можливість відвідати лекцію доцента кафедри регіональних систем та європейської інтеграції Дипломатичної академії при МЗС, кандидата історичних наук, доцента Горобця Ігоря Володимировича. Лекція з навчального курсу «Процеси інтеграції в Південній Азії» була присвячена проблемі інституалізації та функціонування Асоціації регіонального співробітництва країн Південної Азії (SAARK).

Дякуємо колезі за надану можливість!