Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Лекція "Чому маніпуляції та пропаганда працюють? Як маніпулятори отримують вигоду від логіки інтернету?"

25.03.2019 р. студенти ІІ курсу освітньої програми "Суспільні комунікації" разом зі старшим викладачем кафедри Мирославою Миколаївною Лісовською в рамках вивчення дисципліни "Теорія та практика комунікацій" відвідали лекцію "Чому маніпуляції та пропаганда працюють? Як маніпулятори отримують вигоду від логіки інтернету?". Подія відбулася в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.ua.
Під час лекції обговорювалися питання способів маніпуляцій і пропаганди, які використовуються сучасними медіа, зростання кількості низькоякісних новин і ресурсів, які їх поширюють.