Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Круглий стіл «Актуальні питання зовнішньої політики України» до Дня працівників дипломатичної служби України

20 грудня 2018 року напередодні  Дня працівників дипломатичної служби України кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права було організовано круглий стіл «Актуальні питання зовнішньої політики України». З вітальним словом виступив завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Ігор Володимирович Жалоба. Запрошеним гостем заходу став Василь Філіпчук, головний радник Міжнародного Центру перспективних досліджень, Надзвичайний і Повноважний Посланник другого класу, який окреслив основні підсумки 2018 року для зовнішньої політики України та надав прогнози на 2019 рік. Участь в роботі круглого столу взяли також проф. Цвєтков О.Г., Братко І.В., доц. Мельник Г.М., доц. Слюсаренко І.Ю., доц.. Тимченко Л.О., Лісовська М.М. Долучилися і студенти магістратури спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії» та 2 курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії».