Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Наукова робота Викладачі кафедри на семінарі «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»

11 жовтня 2016 року викладачі кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, зокрема завідувач кафедри, д.е.н., проф. Гаврилюк В.О., доценти Брайчевська О.А, Мельник Г.М., Слюсаренко І.Ю., Кобилянська Л.М. та старший викладач кафедри Лісовська М.М. відвідали семінар «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»який провела науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, кандидат наук із соціальних комунікацій, сертифікований консультант по роботі із зазначеними ресурсами Опришко Тетяна Сергіївна.

Присутні на семінарі отримали можливість ознайомитися із особливостями функціонування платформи та з тими можливостями, які «Web of Science» надає науковцям.

IMG 1473 348x261  IMG 1448 348x261