Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра публічного та приватного права Події Студенти відвідали Вишгородську міську раду в рамках вивчення навчальної дисципліни «Муніципальне право»

13 листопада студенти 3-4 курсів спеціальності «Право», разом із доцентом кафедри публічного та приватного права Пановою Іриною Юріївною, відвідали Вишгородську міську раду в рамках вивчення навчальної дисципліни «Муніципальне право». Наші студенти поспілкувалися з Вишгородським міським головою – Момотом Олексієм Вікторовичем, який з радістю розповів їм про свою роботу на посаді мера, роботу Вишгородської міської ради. Олексій Вікторович також звернув увагу на актуальне на сьогоднішній день питання децентралізації влади на місцях та вказав на проблеми з якими стикається процес реформування органів місцевого самоврядування. В ході бесіди студенти активно задавали питання Вишгородському міському голові, який із задоволенням на них відповідав.
Також наші студенти побачили як Вишгородська міська рада працює зсередини.